امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند نکته عالی برای تبدیل شدن به یک هواشناس
#1
[عکس: aid1330238-v4-728px-Become-a-Meteorologi...5.jpg.webp]
فاکتورهای اتمسفری که بر محیط تاثیر می گذارند، مانند تغییرات در ویژگی های فیزیکی زمین است. به عنوان یک هواشناس، همچنین دانشمند اتمسفر ، شما مسئول پیش بینی آب و هوا و شناسایی تغییرات در الگوهای آب و هوا و آب و هوا می باشید. این به این معنی است که آگاهی مردم از آب و هوا، مانند دمای فردا یا شرایط اضطراری آب و هوایی، مانند زمانی که طوفان یا گردباد رخ می دهد، به شما بستگی دارند. با این حال، قبل از اینکه بتوانید پیش بینی آب و هوا را آغاز کنید، باید بدانید که چگونه می توانید یک هواشناس شوید.
دوره های مناسب را در دبیرستان بگذرانید. اگر می خواهید یک هواشناس شوید، از همان دوره دبیرستان شروع به آماده شدن کنید. دوره های ریاضی و علمی پیشرفته را دنبال کنید. بسیاری از مدارس دوره های AP را ارائه می دهند که می توانند به اعتبار کالج منتقل شوند.
این متن ترجمه انگلیسی به فارسی توسط موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان ترجمه شده است جهت هرگونه سوال در مورد خدمات ترجمه تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی سایت این موسسه را دنبال کنید.
مهارت های نوشتن را در کلاس های انگلیسی تقویت کنید. یک دانشمند به معنای نوشتن مقالات پژوهشی و گزارش های آزمایشگاهی است. اگر شما تبدیل به یک هواشناس در یک ایستگاه تلویزیونی شوید، شما باید به طور واضح ارتباط برقرار کنید.
با تکنولوژی هواشناسان آشنایی پیدا کنید هواشناسان از رایانه ها برای کمک به تحقیقات و پیش بینی آب و هوا استفاده می کنند. آنها در هنگام انجام تحقیق با برنامه های کامپیوتری و مدل های کامپیوتری کار می کنند شما نیاز به درک عمیق از کامپیوتر و فن آوری برای پیگیری حرفه ای در این زمینه نیاز دارید.
در کالج، شما طبقات ریاضی و علمی مانند حسابداری، فیزیک، دینامیک، سینوپتیک و برخی دوره های برنامه نویسی کامپیوتر را خواهید آموخت و مفتخر به دریافت مدرک لیسانس در رشته علوم هواشناسی یا علوم جوی خواهید شد.
بعضی از هواشناسان علاوه بر این که این مراحل را می گذرانند بلکه هواشناسی را با سایر زمینه های علمی مانند شیمی، زمین شناسی، اقیانوس شناسی، فیزیک و یا آمار ترکیب می کند. ممکن است این کار کمک زیادی به شما بکند و بسیار مفید باشد کلاس های علم کامپیوتر را در کلاس های خود نیز در نظر بگیرید.
اگر می خواهید یک هواشناس تلوزیون باشید، کلاس های روزنامه نگاری، سخنرانی یا سایر زمینه های مرتبط با رسانه ها را پیگیری کنید.
اگر می خواهید پس از مدرک لیسانس برای کار دولتی را شروع کنید، باید دوره هایی را که تحت دستورالعمل های دقیق قرار دارند، به اتمام برسانید. شما باید حداقل 24 ساعت اعتبار علم جوی یا هواشناسی داشته باشید.
دریافت مدرک تحصیلی بسته به شغل مورد نظر شما ممکن است دوره های مختلفی را بگذرانید و یا حتی نیاز به گرفتن درجه استادی یا Ph.D باشد. اکثر متخصصان هواشناسی در رشته های مرتبط و بین رشته ای تحصیل می کنند. بعضی حتی دو کارشناسی ارشد در علوم مختلف دریافت می کنند. برخی از فارغ التحصیل به جای هواشناسی، کارشناسی را در رشته ای مانند ریاضی یا علوم رایانه دنبال می کنند.
بسیاری از موقعیت های سطح بالاتر نیاز به حداقل مدرک دکتری نیاز دارد. اگر میخواهید به یک Ph.D. نیاز دارید.
حدود 100 برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل برای هواشناسی وجود دارد.
یک کارآموزیخوب را پشت سر بگیرید یک راه خوب برای تجربه در هر زمانی در طول تحصیلتان - چه در دبیرستان، چه در لیسانبگذرانید. برای کارآموزی به دنبال هواشناسان محلی بروید. این کار به شما دست آوردهای ارزشمندی برای کسب تجربه می دهد که می توانید در برنامه ها و CV هایتان قرار دهید.
این متن ترجمه انگلیسی به فارسی می باشد که توسط موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان ترجمه شده است جهت هرگونه سوال در مورد خدمات ترجمه تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی، سایت این موسسه را دنبال کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان