امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدبانی جوی و پیش بینی وضع هوای کشور در پاییز و زمستان 95
#1
مخاطبان عزیز وب سایت هواجناح در این موضوع می توانند وضع هوای شهرهای خود را گزارش و در مورد پدیده های جوی فعلی و آینده کشور بحث و تبادل نظر نمایند.


هدف از بهبود کیفیت انجمن سایت و افزایش امکانات آن ، کاربرمحوری و مشارکت مخاطبان و علاقمندان در مباحث،نظرات و پیش بینی ها بوده است تا پیش بینی ها از حالت تک بعدی و مدیرمحوری خارج شود.

به امید سال آبی پربرکت و پربارش
پاسخ
#2
کسی می تواند میزان و تاریخ باراش باران را برای پاییز و زمستان دزفول امسال پیش بینی کند.
برا گندم دیم
پاسخ
#3
(8ام October 2016، 10:32)Sb09393528199 نوشته: کسی می تواند میزان و تاریخ باراش باران را برای پاییز و  زمستان دزفول امسال پیش بینی کند.
برا گندم دیم

سلام دوست عزیز.پیش بینی فصلی از خطای زیادی برخورداره و معمولا زیاد هم تغییر میکنه/حتی برای بازه بیش از یک هفته نیز بطور قطع نمیشه پیش بینی کرد.
طبق اخرین اپدیتی که از دید مدل cfsv2 بررسی میکردم برای آذر و دی در خوزستان بارش بالاتر از نرمال و قبل و بعد از آن پایین تر از نرمال پیش بینی شده/باز هم تاکید میکنم طبیعتا این پیش بینی قابل تغییر و از درصد اعتبار بالایی برخوردار نیست.
پاسخ
#4
نکته ای که لازمه خدمت کاربران عرض کنم این انجمن فعلا رونمایی نشده و درمرحله آزمایشی قرار داره و درحال رفع نواقص هستیم
پاسخ
#5
پیرو کامنت قبل لازم هست به عرض برسانم انجمن سایت افتتاح شده و عزیزان علاقمند می توانند با ثبت نام در انجمن ، به ارسال پست و شرکت در مباحث بپردازند.
پاسخ
#6
سلام جاسک بارش داره هفته دوم آبان. امسال دریای عمان وعرب فعالن ؟
پاسخ
#7
(22ام October 2016، 1:26)mohammad_br_Jaski نوشته: سلام جاسک بارش داره هفته دوم آبان. امسال دریای عمان وعرب فعالن ؟

سلام دوست عزیز/حداقل تا یکی دو هفته خبری از بارش در این منطقه نیست.پیش بینی بیش از دوهفته نیز از درجه اعتبار بالایی برخوردار نیست.فقط چیزی در نقشه های بلندمدت تاکید میشه زیرنرمال بودن بارشها برای پاییزه
پاسخ
#8
خدا را شکر امروز سه شنبه چهارم آبان ۹۵ از بسیاری مناطق شمال غرب و شمال کشور بارش برف و باران گزارش شده.بارشها تا فردا ادامه خواهد داشت و به تدریج از سمت شمال غرب از تراکم ابرها کاسته خواهد شد
پاسخ
#9
بارشها در شمال غرب و شمال کشور همچنان ادامه دارد و خیلی از شهرها برای اولین بار بارش برف را در امسال تجربه کرده اند
پاسخ
#10
(8ام October 2016، 20:06)یوسف-جناح نوشته: نکته ای که لازمه خدمت کاربران عرض کنم این انجمن فعلا رونمایی نشده و درمرحله آزمایشی قرار داره و درحال رفع نواقص هستیم

سلام...امیدوارم خوب باشید
کاش قالبش رو تغییر میدادید، یکم کار باهاش راحت نیست!
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان