امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدبانی جوی و پیش بینی وضع هوای کشور در پاییز و زمستان 95
(25ام October 2016، 21:32)morteza نوشته:
(8ام October 2016، 20:06)یوسف-جناح نوشته: نکته ای که لازمه خدمت کاربران عرض کنم این انجمن فعلا رونمایی نشده و درمرحله آزمایشی قرار داره و درحال رفع نواقص هستیم

سلام...امیدوارم خوب باشید
کاش قالبش رو تغییر میدادید، یکم کار باهاش راحت نیست!

سلام خدمت شما . تشکر
تغییر قالب معمولا تغییری در طریقه استفاده از انجمن رو بوجود نمیاره. 
البته فکر میکنم قالب راحتی نصب شده و اگر مدتی باهاش کار کنید قلق کار دستتون بیاد.اگر سوالی در مورد طریقه استفاده وجود داشت درخدمتم
پاسخ
(8ام October 2016، 20:06)یوسف-جناح نوشته: نکته ای که لازمه خدمت کاربران عرض کنم این انجمن فعلا رونمایی نشده و درمرحله آزمایشی قرار داره و درحال رفع نواقص هستیم

ممنون 
اگر میشه یه لطف کنید این مجموع بارش ۴۶ روز آینده از منظر مدل اروپا رو هم تو سایت بزارید...داخل کانال تلگرام هواجناح هست ولی تو سایت نمیبینم
سپاس
پاسخ
بارش تجمعی سه روز اینده(انتشار جمعه شب ۷ ابان۹۵)

پاسخ
بارش تجمعی ده روز پیش رو(انتشار جمعه شب ۷ آبان ۹۵)

پاسخ
(28ام October 2016، 18:41)morteza نوشته:

ممنون 
اگر میشه یه لطف کنید این مجموع بارش ۴۶ روز آینده از منظر مدل اروپا رو هم تو سایت بزارید...داخل کانال تلگرام هواجناح هست ولی تو سایت نمیبینم
سپاس

اگر اپدیت جدیدش به دستم برسه چشم.هرچند نقشه های بیشتر از ده روز معمولا فقط در حد یک‌رنگ آمیزی هستن!
پاسخ
بارش تجمعی ۴۶ روز آینده(انتشار ۷ آبان ۹۵)

پاسخ
مجموع بارش یکشنبه(۹ آبان۹۵) الی جمعه شب

پاسخ
سیستم بارشی جدیدی از روز سه شنبه ۱۱ آبان از سمت شمال غرب وارد کشور خواهد شد و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(۱۲ و ۱۳ آبان ۹۵) فعالیت قابل توجهی در کشور خواهد داشت و بسیاری از مناطق غرب،جنوب غرب و نیمه شمالی برای اولین بار از رحمت الهی بهره مند می شوند.بارشها در شمال غرب همچنین در ارتفاعات شمال و شمال شرق از نوع برف خواهد بود.

(انتشار ۱۰ آبان ۹۵)

@havajanah

[عکس: gfs_apcpn_me_16.png]
پاسخ
با سلام
لطفا تحلیلتون از سامانه ی بارشی جدید رو هم بگذارید.
پاسخ
پیش بینی بارش تا 120 ساعت آینده

[عکس: gfs_apcpn_me_20.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان